MEDLEMMAR

 

Besök även gavleborgsaffarskvinnor.se för att se vilka kurser och events du som medlem i FKB även har tilgång till!

FKB Medlemmar

 

Vi är ett 50 tal medlemmar inom ekonomi, hantverk, utbildning, marknadsföring, restaurang med mera!

 

 

 

 

 

 

NÄTVERK

UTBILDNING

INSPIRATION

GEMENSKAP

 

Brokig silversmycken

Tove Larsson

070-631 35 75

Mejl: tove@brokig.se

Hemsida: brokig.se

KaWall

Karin Wall Holm

070-2295325

Mejl: info@kawall.se

Hemsida: kawall.se

Lis sömnad och återbruk

Liselott Öhlén

070-360 10 63

Mejl: info@lisom.se

Hemsida: lisom.se

Hallins Art

Moa Olsson

073-807 50 23

Mejl: moa.h.olsson@gmail.com

Hemsida: hallinsart.portfoliobox.me

Inspired by Hawaii & 'ONO Import AB

Susanna Nordlund

070-260 88 12

Mejl: susanna@inspiredbyhawaii.com

Hemsidor: inspiredbyhawaii.se, konakaffe.com

Bokförlaget K&R AB

Alwa Woxlin

070-336 86 73

Mejl: bokforlaget.kr@telia.com

Hemsida: bokforlaget-kr.com

Breed Redovisning AB

Monica Breed

0278-124 00 / 070-632 94 00

Mejl: monica@breedsredovisning.se

Hemsida: breedsredovisning.se

Vävt av eLin

Elin Westlund

073-053 47 82

Mejl: elin@elinw.se

Hemsida: elinw.se

HKF För miljö och hälsa

Anneli Hansson

070-366 32 17

Mejl: hkf.miljo.halsa@telia.com

Hemsida: hkfhalsa.se

Koompis Gottepåse

Ann Johansson

Mejl: kompis@gottepase.se

Hemsida: gottepase.se

Projektekonomen i Bollnäs

Britt-Inger Andersson

070-333 31 74

Mejl: info@projektekonomen.se

Hemsida: projektekonomen.se

Helenes Vin & Mat

Heléne Westelius

073-744 09 20

Mejl: info@helenesvinomat.se

Gilla gärna min facebook-sida och följ mig på instagram och twitter, helenesvinomat.

ALB Ekonomi & Konstruktion AB

Annelie Fällström

0278-154 10 / 070-353 47 98

Mejl: annelie@albek.se

Hemsida: albek.se

KroppsVågen

HB Skäryd Holistic

Mia Skäryd

070-3272562

Mail: mia.skaryd@spray.se

Hemsida: skaryd.nu

Hantverk av Helena

Helena Carlsson

070-672 88 44

Ayurveda Sesamida

Ida Toll

070-2567333

Mail: AyurvedaSesamida@outlook.com

Hemsida: https://sesamida.wordpress.com/

Charlottes Ekonomi AB

Charlotte Johansson

070-428 40 81

Mejl: info@charlottesekonomi.se

Hemsida: charlottesekonomi.se

Komhel

Helen Wackfelt Brodin

0738-487096

Mejl: helen@komhel.com

Hemsida: komhel.com

Renées Massage & Hälsa

Renée Gripentoft

070-630 43 90

Mail: renee@gripentoft.se

www.reneesmassage.se

Berits Gardiner

Berit Olsson

070-516 89 46

Mail: beritsgardiner@heterjag.com

Babygifts.se

Kristina Holmbom

073-021 33 79

Mejl: kristinaholmbom@gmail.com

Hemsida: babygifts.se

Lindhs Bokföring

Stina Lindh Jederström

070-874 12 12

Mejl: lindh.stina@telia.com

braliv.net

Airi Mämmelä

070-692 25 61

Mejl: am@braliv.net

Hemsida: braliv.net

 

Företagsamma Kvinnor Bollnäs

C/o Breed Redovisning AB

Nyhedsbackn 1

821 31 Bollnäs

kontakt@foretagsammakvinnorbollnas.se

©Företagsamma Kvinnor Bollnäs 2016